uk.png
de.png
cz.png
residence-ludwig_foto

Residence Ludwig Znojmo

Představujeme vám první a jediný projekt svého druhu na Znojemsku: Residence Ludwig, bytový dům na ulici Rooseveltova ve Znojmě. Přinášíme rakouský standard bydlení zákazníkům, kteří vyžadují perfektní kvalitu a zároveň o své investici uvažují v širší a dlouhodobé perspektivě.

Investice do bydlení v Residenci Ludwig je investicí do prestižního bytu. Díky využití moderních ekologických technologií budete mít minimální náklady na provoz, a navíc nesčetné výhody úžasného znojemského regionu.

Residence Ludwig se nachází v samém srdci Znojma. Jen pět minut chůze vás bude dělit od jeho půvabné historické části a od vstupu do unikátního národního parku Podyjí. Milovníci vína přivítají množství vináren a vinných sklípků, kde můžou ochutnávat vína z vinic rozkládajících se v celém okolí a dotvářejících kouzelnou atmosféru města, jehož životní tempo plyne v příjemném klidu a v pohostinném sousedství. Příznivci cyklistiky si užijí v ráji nekonečných cyklostezek provázaných nejen s celým moravským regionem, ale i s rakouskou vinařskou oblastí Weinviertel.

Těsná blízkost rakouských hranic dává zdejšímu životu nadnárodní rozměr. Také znojemské hudební festivaly si získaly v celostátním měřítku vysoké renomé. Z města, které staví na bohaté české historii a nejlepších tradicích moravského folkloru, jste jen za hodinu na mezinárodním letišti ve Vídni. Příjemné jsou i mírné zimy, které se zde na jihu Moravy střídají s dlouhými prosluněnými léty.

Investujte do bydlení ve Znojmě, kde bohatství života čeká hned na prahu vašeho domova a kde se od začátku budete cítit vítáni!

Tisková zpráva: 19. 4. 2013 – Bytový dům Znojmo, Rooseveltova ul., se představil veřejnosti

SEO webu sledují SEO nástroje.cz